FURNITURE / Tables / Serving table 8146529
nr 814 6529
SERVING TABLE
Teak, 1950s, , wear.
Teak, 1950-tal,
Condition: slitage
600
SEK 700
Monday Mars 18 2013
at 20:21:01
100 kr
350 kr
350 kr
600 kr
500 kr